Hakkımızda

Şirketimiz 1995 yılında şahıs işletmesi olarak Çanakkale Ezine ilçesinde yem, gübre, sağım makinası, sağım odası ve jeneratör satarak faaliyetine başlamış olup 2009 yılında Ezine Çakır Tarım, Tekstil, Turizm ve Nakliye San. ve Tic. Şti. adı altında şirketleşmiş ve faaliyet alanlarına damlama ve yağmurlama sulama, bitki besleme, damlama sulama gübre çeşitlerini de katmıştır.

Amacımız bölgemizdeki çiftçi ve hayvancılarımıza sektördeki yenilikleri ve kaliteli ürünleri en uygun şartlarda sunarak, verim artışını ve kaliteli ürün üretimlerini sağlayarak piyasa şartlarında rekabet edebilme katkı sağlamaktır.

Şirketimiz satmış olduğu ürünleri müşterilerimizin siparişlerine göre kendi servis araçlarımızla yerine teslim etmekte, damlama sulama sistemleri ile ilgili proje desteği vermektedir. Ayrıca şirketimizin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri ile kredi anlaşması bulunmaktadır.

Çakır Tarım Personeli

Emin BALCI

Emin BALCI

Gsm : 0-532-557 10 04
Yönetici
Erdinç ÇAKIR

Erdinç ÇAKIR

Gsm : 0-542-413 17 17
Yönetici

Neden Çakır Tarım ?

Tarım ve Hayvancılık ürünleri ve ekipmanları sektöründeki tecrübemizi, müşterilerimizin verimini artıran, etkili ve kesin çözümler sunan Çakır Tarım; çalışanları ve servis araçları ile yerinde hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizi, birer dost olarak görüyoruz

Tarım ve hayvancılık alanındaki gereksinimleriniz veya çözüm bekleyen sorunlarınız için hazırız.. 

İhtiyacı belirleyip, doğru ürünün tespit edilmesine yönelik ön çalışmalarımızla, ekonomik bir sürecin başlamasını sağlıyoruz. Böylelikle daha verimli olmanızı hedefliyoruz.

İletişim

 Otogar Yanı No:17 (Merkez Cami Karşısı) Ezine/ÇANAKKALE
0-286-618 33 44
info@cakirtarim.com.tr
Pzt - Cmt: 8:00 - 19:00